4 czerwca, 2020 Rowery KELLYS

Rowery KELLYS

Głównym hasłem przyświecającym słowackiemu producentowi rowerów jest:

„Wierzymy, że każdy rower ma misję do spełnienia w życiu każdego człowieka”.

Historia

Wszystko zaczęło się ponad 25 lat temu, kiedy założyciele marki Kellys, dwaj młodzi bracia – Peter i Brano Divinec spędzali niezliczone godziny jeżdżąc na rowerze po pięknych słowackich górach. Przekraczając niekończące się dzikie szlaki, doświadczyli smaku wilności. Smak pożądany przez każdą istotę ludzką, każde żywe stworzenie od urodzenia. Wiedzieli już, że rower daje im taką możliwość.

Założyciele Kellys zrozumieli, że rower jest znaczącym elementem w ich życiu i bez niego nie mogliby czuć się spełnieni. Chcieli podzielić się swoim doświadczeniem z innymi ludźmi, aby czuli się tak samo. Chcieli dać innym to, co wiedzą najlepiej – rower. Projektowanie i produkcja to nie tylko łączenie elementów mechanicznych. To coś więcej. Liczy się cel, dla którego on powstał, ponieważ ma wyjątkową misję do spełnienia w życiu każdego człowieka. Ta misja nadaje każdemu rowerowi Kellys sens jego istnienia.

Dzięki dużemu zaangażowaniu i determinacji założycieli firma Kellys stale się rozwija, stając się coraz popularniejsza. Obecnie KELLYS EKSPORTUJE ROWERY DO PONAD 35 KRAJÓW NA CAŁYM ŚWIECIE.

Wartość marki

Jesteśmy ludźmi, którzy pasjonują się jazdą na rowerze i dzielą się naszą pasją z innymi – podobnie jak założyciele Kellys, którzy stoją za marką Kellys. Rower zmienił nasze życie. Teraz chcemy również zmienić twój. Jesteśmy projektantami misji rowerowych.

Każdego dnia staramy się, aby nasze rowery były jeszcze lepsze, aby wypełniać misję, dla której zostały stworzone. Dzięki nowoczesnym technologiom, inteligentnym inżynierom i najlepszym materiałom produkujemy rowery NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI do specjalnych zadań.

Najpierw wizja, a następnie pomysł, który przekształca się w niepowtarzalny PROJEKT rowerów i akcesoriów Kellys.

about

Rowery

Dział badawczo-rozwojowy to miejsce, w którym idea misji przybiera formę fizyczną dzięki nowoczesnym i unikalnym środkom projektowania. Projekt, który zawiera filozofię Kellysa, inteligentną inżynierię, nowoczesne materiały i technologie.
Dział badawczo-rozwojowy Kellys to zespół ludzi, którzy pasjonują się inżynierią rowerową, ale przede wszystkim są aktywnymi rowerzystami, którzy najlepiej wiedzą, czego rowerzyści potrzebują od roweru i akcesoriów. Sami testują swoje pomysły. Nie ma lepszego sposobu na stworzenie prawdziwych produktów dla sportowców. Wartość marki opiera się na ludziach, którzy ją tworzą. Wierzymy, że każdy z nas ma coś ważnego i cennego do podzielenia się. Każdy pracownik Kellys jest niezbędnym elementem firmy.

about

LOGO

Logo Kellys oznacza fundamenty marki, historię i dziedzictwo. Jest także symbolem czegoś nowego, nowych doświadczeń, początku nowego stylu życia. Sposób życia Kellys. Logo Kellys wyraża dynamikę i ruch – coś, co jest istotnym elementem każdego roweru Kellys.

CREATION LOGO
1. Okrąg koło, ruch, dynamika
2. „K”fragment „K” jest jak kręta droga
3. LOGO – zachęta do zdobycia nowych, pozytywnych doświadczeń

about logo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *